Drag Race Free

Drag Race Free

Wyścigi równoległe na Symbiana

Drag Race Free to darmowa gra wyścigowa w stylu drag racing, czyli wyścigów równoległych. Polegają one na jak najszybszym przejechaniu prostej, krótkiej trasy i wyprzedzeniu rywala. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Dwa tryby gry
  • Fajne auta
  • Proste sterowanie

Wady

  • Grafika nie każdemu się spodoba

Dobry
7

Drag Race Free to darmowa gra wyścigowa w stylu drag racing, czyli wyścigów równoległych. Polegają one na jak najszybszym przejechaniu prostej, krótkiej trasy i wyprzedzeniu rywala.

W Drag Race Free możesz wybrać jeden z pięciu samochodów, począwszy do szybkiego sportowego auta na terenówce skończywszy. Gdy ruszymy samochodem trzeba pamiętać o najważniejszym - żeby w odpowiednim momencie zmieniać biegi. Do dyspozycji mamy także nitro, które pozwala na krótko przyspieszyć jazdę.

Grafika przedstawia się dosyć poprawnie, ale nie jest to przecież gra w stylu Need For Speed gdzie oprócz przyjemności płynącej z jazdy liczy się też wygląd gry. Podobnie jest w przypadku udźwiękowienia. Samo sterowanie jest dobrze rozwiązane i na pewno nie przeszkadza w grze.

Drag Race Free to dosyć fajna gra, nie tylko dla zagorzałych fanów motoryzacji czy samych wyścigów równoległych. Na pewno warto ją wypróbować, bo to całkiem solidna pozycja.